خانه / کابل افشان / کارخانجات تولید کابل برق افشان 4*4

کارخانجات تولید کابل برق افشان 4*4

تولید کابل برق افشان 4*4 توسط کارخانجات بسیار بزرگی برای استفاده در ساخت تمام وسایل برقی خانگی و صنعتی با تجهیز بهترین سیم های مسی روکش دار صورت می گیرد. کابل برق افشان از چهار رشته سیم مسی روکش دار تولید شده که دارای انعطاف و نرمی بسیار زیاد است و توسط یک روکش کلی در بر گرفته شده است.

کارخانجات تولید کابل برق افشان 4*4

نکات مهم درباره کابل برق افشان 4*4

نکات مهم درباره کابل برق افشان 4*4 برای انجام امور برقی همیشه نیاز به یک سری وسایل و مواد اولیه مثل انواع سیم و کابل داریم تا در داخل وسایل و یا برای انشعاب برق و کار های دیگر از آن استفاده کنیم.

تولید کننده کابل برق افشان ۴×۴ را از بهترین سیم های مسی تولید کرده درون یک کابل ۴×۴ در واقع چهار رشته سیم جداگانه وجود دارد که روی هر کدام از این سیم ها یک روکش از جنس پلاستیک یا pvc کشیده شده است ازن روکش های جداگانه به آن دلیل است که هر کدام از این رشته سیم ها به صورت جداگانه حفظ شده و با هم برخورد و اتصالی نداشته باشند این چهار سیم با چهار رنگ مختلف روکش شده و در نهایت در یک روکش کلی از جنس pvc قرار داده شده است که در کل یک رشته کابل ۴×۴ را تشکیل می دهد. 

جنس مس استفاده شده در داخل سیم و هم روکشی که از  pvc تولید شده از بهترین مواد داخل بازار است و دارای انعطاف و نرمی بسیار زیادی است از انواع این کابل برای سیم کشی در ساختمان یا تولید تابلو های برق و یا استفاده در تولید انواع لوازم برقی استفاده می کنند این کابل یک کالای اساسی و بسیار مهم محسوب می شود.

کارخانجات تولید کابل این وسیله مهم و اساسی از از بهترین مواد اولیه تولید و در اختیار صنعت کشور گذاشته تا در ساخت انواع وسایل برقی از آن استفاده شود.

پخش گسترده کابل برق افشان 4*4

پخش گسترده کابل برق افشان 4*4 تولید کننده انواع کابل برق افشان ۴×۴  را به صورت پخش گسترده کابل در حالی که از بهترین لوازم و وسایل موجود در بازار تولید شده است را در اختیار تمام مصرف کنندگان قرار داده تا همه ی صنعتگران برقی بتوانند از یک کالای عالی و اساسی و مهم در تولیدات و کار های برقی خود استفاده کنند.

تولید کننده برای سهولت کار و رضایت مشتری کانالی در اینترنت تعبیه و راه اندازی کرده و در آن سایت انواع تولیدات شرکت را برای تمام مخاطبین قرار داده است تا همه بتوانند با جستجویی مختصر در اینترنت بدون خروج از منزل از تمام این کالا ها و محصولات دیدن کرده و در صورت نیاز از انواع این محصولات ثبت سفارش و خریداری کنند.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

خرید کابل افشان پنج رشته

خرید کابل 5 رشته افشان

دیگر نیازی نیست برای استعلام قیمت و خرید انواع کابل 5 رشته افشان به مراکز …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید